Emıtt 2018 Turizm Fuarı'nda Çeşme'ye İki Ödül
Buradasınız: Anasayfa / Blog
22 Haziran 2020, Pazartesi
EMITT 2018 Turizm Fuarı'nda Çeşme'ye İki Ödül
Çeşme standının ödül alması bizleri mutlu etmiştir. Daha önce de EMITT’te yine stant tasarımı ile iki kez ödül almıştık. Bu üçüncü oldu. Bu ödül, erken rezervasyonların hız kazandığı bir dönemde, Çeşme 2018 için doping niteliğindedir.
EMITT 2018 Turizm Fuarı'nda Çeşme'ye İki Ödül

BUNDAN SONRA DA FUARLARDA ADIMIZDAN SÖZ ETTİRECEĞİZ

Çeşme Turistik Otelciler Birliği (ÇEŞTOB) Yönetim Kurulu Başkanı Veysi Öncel konuyla ilgili yaptığı özel açıklamada, “Çeşme standının ödül alması bizleri mutlu etmiştir. Daha önce de EMITT’te yine stant tasarımı ile iki kez ödül almıştık. Bu üçüncü oldu. Bu ödül, erken rezervasyonların hız kazandığı bir dönemde, Çeşme 2018 için doping niteliğindedir. Öncülüğünü yapan Belediye Başkanımız Muhittin Dalgıç ve bu projeyi çizen Haldun Demirhisar’a ve ekibine teşekkür ederiz. Çeşme standı gece gündüz çalışılarak ve büyük emek sarf edilerek hazırlandı. Stantta Çeşme limonundan tutunda sörfe kadar, deniz - kum - güneşi ve tatili anlatan, Alaçatı’yı anımsatan bütün dokulara yer verilmeye çalışıldı. Çeşme bundan sonra da fuarlarda adından söz ettirecektir” diye konuştu.

ÖDÜLLERİN BELİRLENMESİ SÜRECİ HAYLİ KOMPLİKE

EMITT Beldeler Satış Müdürü Ramazan Kaya, ödüllerin belirlenmesi aşamasında çok titiz davranıldığını, fuar açılmadan önce kendilerine gelen stant projelerinin konunun uzmanı ekipler tarafından tek tek incelendiğini, fuar esnasında ise verilen projeye uygunluğun kontrol edildiğini, nihayetinde yaklaşık 10 kişilik bir uzman kurulu kararıyla ödül sahiplerinin belirlendiğini vurgulayarak şöyle konuştu:

“Stant projeleri sadece bu konu için değil, hem güvenlik açısından uygulanabilirliği, hem de ister yükseklik, isterse kaplayacağı alan açısından fuara uygunluğunu zamanında denetlemek açısından önceden bize bildirilmek durumunda. Gelen stant projeleri tüm koşulları yerine getiriyorsa, bizim uzman ekibimiz aralarından bir ön eleme yapıyor ve fuar zamanını bekliyoruz. Fuar başladıktan sonra bu kez de projeler ile uygulamalar denetleniyor ve tamamen tarafsız bir değerlendirme yazılıyor. O ekipten de görüşler alındıktan sonra fikir birliği hemen hemen oluşuyor zaten. Son olarak seçimi yapan ekipte yaklaşık 10 kişi var. Onların oylaması ödülleri belirliyor.”

Çeşme EMITT Fuarı’nda bu yıl ilk kez aynı anda iki ödül kazanmış oldu.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın